O mnie

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Ukończyłem studia licencjackie na kierunku fizjoterapia. Dalszą naukę kontynuowałem na kierunku odnowa biologiczna i zarządzanie w placówkach medycznych, gdzie zdobyłem tytuł magistra.

Mam 8 letnie doświadczenie w swoim zawodzie. Przez ten okres pracowałem w pszczyńskiej przychodni Trauma-Dent, gdzie usprawniałem pacjentów z schorzeniami narządu ruchu.

Pracuję również w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczym w Pszczynie. Zajmuję się tam rehabilitacją dzieci w wieku od 3 do 25 lat z porażeniem mózgowym i zaburzeniami ruchu.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. Fizjoterapia to nie tylko moja praca, ale również i pasja. Ogromną satysfakcją jest dla mnie zadowolenie pacjenta z poprawy swojego stanu zdrowia, czy też przywrócenie mu sprawności.

Obecnie, poprzez liczne kursy i szkolenia, najwięcej czasu poświęcam na rozwijanie swojej wiedzy na temat powięzi i możliwości zlikwidowania ich dystorsji w naszym organizmie, które mogą powodować różne dolegliwości bólowe.